Hypoalergenní vložky GIFT Pads neobsahují díky kontrolované výrobě jediné zrnko prachu, jsou baleny každá zvlášť, aby vás během periody, kdy je žena otevřena, neohrožovaly žádné nečistoty. Navíc GIFT Pads neobsahují chlor ani jiné škodlivé chemikálie, které do těla během periody z konvenčních vložek vstřebáváte. Vložky GIFT Pads jsou navíc v maximální možné míře vyrobeny z přírodních zdrojů a obsahují přírodní bylinný extrakt z máty a mentolu. Více se o škodlivosti konvenčních ingrediencí v hygienických potřebách dočtete ZDE.

Turmalínové jádro jako esence čerstvého vzduchu!

gift_padNegativní ionty vylučované přírodním turmalínovým jádrem jsou molekuly bez chuti a bez zápachu, které jsou nezbytné pro dobré zdraví. Vysoké koncentrace negativních iontů najdete v horských lesích, u vodopádů, na pláži, zkrátka všude tam, kde je energizující a osvěžující čerstvý vzduch. Proč tolik vyhledáváme pobyty u moře nebo dovolenou na horských hřebenech? Negativní ionty totiž pomáhají zmírnit stres, depresi a zvyšují množství energie. Čím vyšší je množství aniontů ve vzduchu, tím je vzduch čistší. Za více než půl století zkoumání vztahu negativních iontů a zdraví, se odborníci shodli na tom, že naše zdraví je hluboce ovlivněno kvantitou a kvalitou negativních iontů, kterými je nasyceno životní prostředí, v němž žijeme.

Anionty ve vložkách GIFT Pads redukují pocity únavy během periody v důsledku prokazatelného zvýšení hladiny kyslíku v krvi. Uvolňuje se napětí v žaludku a zklidňují se nervy prostřednictvím posílení autonomních funkcí organizmu. Čisticí efekt záporných iontů pomáhá čistit krev a obnovovat zdravé pH v intimní oblasti. Záporné ionty dále posilují imunitní systém a podporují obnovu buněk.

Turmalín září ve prospěch vaší uvolněnější periody

turmalínDlouhovlnné infračervené záření  vycházející z polodrahokamu s názvem turmalín (obsažený v zeleném antibakteriálním proužku) je zcela přírodní a bezpečné. Nemá nic společného ani s UV zářením (které spaluje a poškozuje kůži) ani s radioaktivitou. Již dlouhá léta je využíváno v oblecích astronatů agentury NASA nebo k zahřívání novorozenců v nejedné nemocnici celého světa. Ať už to, které vyzařuje slunce v podobě tepla, nebo to infračervené záření v hygienických vložkách GIFT Pads, proniká kůží do podkožních tkání, transformuje energii světelnou na tepelnou a přináší touto cestou tělu mnohá pozitiva – vzpomeňte, jak rádi se vyhříváte např. na jarním či podzimním slunci.
Dlouhovlnné infračervené záření ve vložkách GIFT Pads mimo jiné revitalizuje buňky, podporuje plynulost krevního oběhu, podporuje revitalizaci tkání zasažených zánětem a hojení ran. Odstraňuje nepříjemný zápach, snižuje kyselost v krvi. Zlepšuje metabolizmus, ulevuje od únavy a stresu, harmonizuje nervový systém, posiluje imunitu.

Prohlášení:

Výše uvedená vědecká fakta jsou výsledkem výzkumu a šetření třetí strany, tímto nevydáváme žádné prohlášení o léčivých účincích dámských hygienických vložek GIFT Pads. Máte-li nejasnosti/ obavy ohledně vašeho zdraví v konsekvenci s produkty GIFT Pads, poraďte se před použitím s vaším lékařem či lékárníkem. Žádné informace uvedené na tomto webu nejsou kontrolovány SUKL ani jiným orgánem pečujícím o zdraví občanů ČR. Produkty GIFT Pads nejsou určeny k diagnostice, léčbě či prevenci jakýchkoliv nemocí a v tomto ohledu se na ně tedy nevztahuje žádná záruka.