Proč se vyplatí koupit si balíček zdravých vložek GIFT Pads?

V první řadě po koupi a používání prvního balíčku vložek GIFT Pads zjistíte, že jste ušetřili minimálně třetinu vložek, které běžně potřebujete během periody.

Vyzkoušejte si doma test. Položte vedle sebe běžnou vložku, kterou používáte a vložku GIFT Pads. Do savého jádra každé z nich nalijte 50 ml vody. Sledujte, jak voda ve vložce GIFT Pads zůstává a z vaší staré putuje po celém stole. Nyní nalijte do obou další vodu, cca 20 – 40 ml – vložka GIFT Pads stále drží všechnu tekutinu uvnitř.

Průměrná žena pravděpodobně nevyloučí víc než 50ml, ale superabsorbční jádro hygienických vložek GIFT Pads unese ještě mnohem víc – v dlouhodobém horizontu tedy šetříte peníze a přírodu, protože je vaše spotřeba mnohem menší! Spotřeba vložek v Evropě a v Severní Americe je nejvyšíí na světě a tvoří více než třetinu celosvětové spotřeby – 45 miliard kusů. Všechen tento odpad je třeba někde uložit nebo ho nějakým způsobem zlikvidovat. Například jen v Británii by bylo třeba vykopat díru 90 m širokou a 300 m hlubokou, aby byly pohřbeny všechny vložky a tampony, které tamější ženy vyhodí. Pokud tedy o třetinu snížíte svou spotřebu, životní prostředí vám jistě bude vděčné, nehledě na velké procento odbouratelnosti vložek GIFT Pads v přírodě. Papírové obaly jsou pak právě z environmentálních důvodů 100% recyklovatelné.

Jakmile je jednou vyzkoušíte, pocítíte jejich přínos pro vaše zdraví i pocit pohody a prostě si pak klidně připlatíte trochu víc peněz za SKUTEČNÝ, zdravý komfort vašich intimních partií. Ženy, které vložky vyzkoušely, vám potvrdí, že jim vložky GIFT Pads pomáhají zmírnit bolesti hlavy a různé příznaky alergie způsobené škodlivými chemickými látkami obsaženými v běžných hygienických vložkách.

10% výtěžku z každého balíčku putuje na charitu, a to cestou, kterou vede přímo výrobce těchto hygienických potřeb v podobě vlastní nadace s názvem Halimah Trust. Začátkem roku 2014 bylo například do uprchlických táborů v Sýrii ženám dovezeno 54 000 balíčků vložek, aby se alespoň o tuto stránku zlepšil jejich těžký životní úděl.

Co jsou negativní ionty (anionty) a jaké jsou jejich účinky ve vložkách GIFT Pads?

Jde o molekuly bez chuti a bez zápachu, které jsou nezbytné pro dobré zdraví. Vysoké koncentrace negativních iontů najdete v horských lesích, u vodopádů, na pláži, zkrátka všude tam, kde je energizující a osvěžující čerstvý vzduch. Proč tolik vyhledáváme pobyty u moře nebo dovolenou na horských hřebenech? Negativní ionty totiž pomáhají zmírnit stres, depresi a zvyšují množství energie. Čím vyšší je množství aniontů ve vzduchu, tím je vzduch čistší.
Za více než půl století zkoumání vztahu negativních iontů a zdraví, se odborníci shodli na tom, že naše zdraví je hluboce ovlivněno kvantitou a kvalitou negativních iontů, kterými je nasyceno životní prostředí, v němž žijeme.
Světoznámá autorita, profesor A. D. Moore z univerzity v Michiganu, v právě probíhající studii konkrétně uvádí: „…kontrola množství aniontů ve vzduchu může vyvolat dobré účinky na lidský organizmus a příjem vzduchu nasyceného negativními ionty může být užitečný při uzdravování pacientů.“ Proto dnes i další vědecké kapacity uznávají, že anionty jsou důležitým faktorem pro zlepšování zdravotního stavu populace i jednotlivce. Mezi mnoha ionty, které se neustále pohybují ve vzduchu, jenž nás obklopuje, jsou právě anionty (tzv. bioenergie) jedním z nejvíce aktivních pozitivních vlivů na zdraví člověka.

Efekt záporných iontů v hygienických vložkách je následující:

Redukují se pocity únavy během periody v důsledku prokazatelného zvýšení hladiny kyslíku v krvi. Uvolňuje se napětí v žaludku a zklidňují se nervy prostřednictvím posílení autonomních funkcí organizmu. Čisticí efekt záporných iontů pomáhá čistit krev a obnovovat zdravé pH v intimní oblasti. Záporné ionty dále posilují imunitní systém, zrychlují metabolizmus, čímž zlepšují propustnost plazmatických membrán buňky. Záporné ionty také posilují kolagenová vlákna a podporují obnovu buněk. Metabolizmus buňky v podstatě znamená příjem výživy z krve a následné vylučování toxinů, čím více je tedy v krvi aniontů, tím efektivnější metabolizmus buňky je.

Co je dlouhovlnné infračervené záření? Jak je toto záření bezpečné a jak učinkuje ve vložkách GIFT Pads?

Dlouhovlnné infračervené záření je stejného druhu jako sluneční teplo nebo teplo, které spalováním produkuje lidské tělo, abychom si udrželi stálou tělesnou teplotu. Dlouhovlnné infračervené záření má nejdelší vlnovou délku infračerveného světla a je to jediný druh infračerveného světla, který dokáže proniknout hluboko do lidského těla. Panely produkující dlouhovlnné infračervené záření jsou používány v nemocnicích k zahřívání novorozenců. NASA použíá toto infračervené světlo k tomu, aby udržela astronauty v teple.

Dlouhovlnné infračervené záření je zcela přírodní a bezpečné. Nemá nic společného ani s UV zářením (které spaluje a poškozuje kůži) ani s radioaktivitou.

Ať už to, které vyzařuje slunce, nebo to infračervené záření v hygienických vložkách GIFT Pads, proniká kůží do podkožních tkání, transformuje energii světelnou na tepelnou a přináší touto cestou tělu mnohá pozitiva – vzpomeňte, jak rádi se vyhříváte např. na jarním či podzimním slunci. Dlouhovlnné infračervené záření ve vložkách GIFT Pads napomáhá pročišťování tělních tekutin, vylučování toxinů rychleji a efektivněji, což má efekt na plynulejší tok menstruační krve. Infračervené záření také podporuje krevní oběh a zahřátí těla, čímž zmírňuje bolest nervů (neuralgii), bolest svalů a kloubů, jakož i odstraňuje problém studených rukou a nohou.
Dlouhovlnné infračervené záření také revitalizuje buňky, podporuje revitalizaci tkání zasažených zánětem a hojení ran. Odstraňuje nepříjemný zápach, snižuje kyselost v krvi. Zlepšuje metabolizmus, ulevuje od únavy a stresu, harmonizuje nervový systém, posiluje imunitu.

Jak bylo dlouhovlnné infračervené záření objeveno?

Poprvé ho objevil svým spektroskopem v roce 1800 jeden německý vědec. Od té doby mnozí italští, američtí i němečtí výzkumníci objevili jeho zdravotní výhody. Od 80. let 20. století začali vědci z Číny, Korey, Spojených států a Japonska hromadit vědecké důkazy o pozitivním vlivu dlouhovlnného infračerveného záření na lidské zdraví. V hloubkovém výzkumu japonských odborníků se například ukázalo, že dlouhovlnné infračervené záření se podobá vlnové délce průměrného „čchi“ emitovaného během harmonizující „Qi Gong“ terapie, která je praktikována Číňany zhruba 3000 let.
V současné době lze dlouhovlnné infračervené paprsky nalézt v infračervených saunách, infračervených léčivých lampách, zábalech či oblečení a v různých variantách ošetření infračerveným světlem.
Při normální teplotě uvnitř těla vyzařuje lidské tělo energii o vlnové délce 5 – 15 mikronů. Dlouhovlnné infračervené záření podobné délky je vydáváno, když se zahřeje přírodní nerost s názvem turmalín. Některé studie prokázaly, že záporné ionty a infračervené záření vydávané turmalínem mohou proniknout organickou hmotou až 80x hlouběji než jiné tepelné vlny. To je také důvod proč využíváme právě turmalín k výrobě zeleného pásku v dámských hygienických vložkách GIFT Pads.

Co je turmalín?

Turmalín je přírodně se vyskytující minerál, široce využívaný jako polodrahokam. Mimoto má unikátní elektrické vlastnosti zodpovědné za jeho prospěšnost lidskému zdraví. Z vědeckého hlediska je známo, že turmalín vydává dlouhovlnné infračervené záření a dokáže přeměnit vlhkost vzduchu v negativní ionty. Holističtí lékaři jej používají pro jeho mocnou léčivou energii.

Jaké jsou pozitivní účinky turmalínu?

Emituje záporné ionty a infračervené záření, proto je využit i v dámských hygienických vložkách GIFT Pads – zlepšuje průběh periody, podporuje krevní oběh a má mnohé pozitivní účinky na mysl i tělo. Dále zmírňuje kyselost tělních tekutin. Při kontaktu s tělem, po zahřátí turmalínu, přizpůsobuje tělní tekutiny do slabě zásaditého pH, které je optimální pro zdraví – neboť „kyselost“ a překyselení se nenosí.
Bojuje proti množení bakterií a zaručuje pocit svěžesti v intimních zónách. Bylo prokázáno, že turmalín má antibakteriální a deodorační účinky, je-li umístěn v ledničkách či autech. Brání zápachu, aby byl absorbován do nejrůznějších materiálů, a tím zvyšuje účinnost dámských vložek GIFT Pads o další faktor.
Díky obsaženým povrchově aktivním látkám zabraňuje turmalín usazování nečistot, takže se budete cítit neustále čistá a svěží.
Nošení turmalínu na těle se odůvodňuje jako prevence hromadění špatného cholesterolu v cévách. Buňky v těle jsou oživeny a imunita posílena. Turmalín pomáhá čistit krev, stimuluje vegetativní nervový systém, zklidňuje nabuzení sympatetických nervů a podporuje zdravý spánek.

Další výhody turmalínu:

Potlačuje elektromagnetické pole, které je např. z počítačů či telefonů považováno za škodlivé. Výzkumníci potvrdili, že anionty a infračervené záření produkované turmalínem potlačují elektromagnetické pole v bezprostředním okolí.
V rámci vložek GIFT Pads turmalín zlepšuje krevní oběh, tím reguluje krevní sraženiny a toxiny tak, že menstruační krev odtéká plynuleji a volněji. Pravděpodobně se zkrátí také délka vaší periody. Čím déle budete používat vložky GIFT Pads, včetně intimek k dennímu nošení, zjistíte, že se vaše menstruace zpravidelnila, cítíte se klidnější, uvolněnější a máte více energie pro běžný život.

Více informací o vědeckých ingrediencích použitých pro výrobu hygienických vložek GIFT najdete ZDE:

http://www.nutronix.com/Nutronix/images/products/FIR.pd – dlouhovlnné infračervené záření

Prohlášení:

Výše uvedená fakta jsou výsledkem výzkumu a šetření třetí strany, tímto nevydáváme žádné prohlášení o léčivých účincích dámských hygienických vložek GIFT Pads. Máte-li nejasnosti/ obavy ohledně vašeho zdraví v konsekvenci s produkty GIFT Pads, poraďte se před použitím s vaším lékařem či lékárníkem. Žádné informace uvedené na tomto webu nejsou kontrolovány SUKL ani jiným orgánem pečujícím o zdraví občanů ČR. Produkty GIFT Pads nejsou určeny k diagnostice, léčbě či prevenci jakýchkoliv nemocí a v tomto ohledu se na ně tedy nevztahuje žádná záruka.